1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti
  3. AnadoluJet Flight Ticket

Populer AnadoluJet Uçuşları

Roma Bangkok 15 Kasım 20182037 TL

Lefkoşa Adana 14 Kasım 2018197 TL

Lefkoşa Antalya 12 Kasım 2018260 TL

Belgrad Bangkok 22 Ekim 20182810 TL

AnadoluJet Hakkında

2008 yılında kurulan AnadoluJet, Türk Hava Yolları’nın daha ekonomik fiyat politikası uygulamayı hedefleyerek farklı bir marka olarak yapılandırdığı bir hava yolu şirketidir. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Uçmayan Kalmasın hedefiyle yola çıkan AnadoluJet, 37 uçaklık filosuyla 40 havalimanı ve 68 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

AnadoluJet Check-In İşlemleri

AnadoluJet’e ait web sitesinden de havalimanına gitmeden online check-in yapmanız mümkündür. Online check-in sırasında eğer varsa Miles&Smiles kart bilgilerinizi de sisteme girebilirsiniz. AnadoluJet uçuşunuzdan en erken 24 saat, en geç 1 saat öncesine kadar online check-in hizmetinden faydalanabilirsiniz. Biniş kartlarınızı sıraya girmeden temin etmek içinse Self Check-in kiosklarında işlem yapmanız gerekiyor. Uçuş saatinden iç hatlarda en az 45 dakika, dış hatlarda ise en az 60 dakika önce biniş kartınızı alıp, bagaj işlemlerinizi tamamlamış olmalısınız.

AnadoluJet Koltuk Seçimi

Uçuştan önce koltuk seçimi yapmak isteyen yolcular, AnadoluJet İnternet sayfasına girerek online check-in sonrasında işlemlerini gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir. Koltuk seçimi hizmetinden ek ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. Uçuşa 100 gün kala başlar ve uçuşunuza 48 saat kalana dek devam eder. Koltuk seçimini günler öncesinden yapsanız dahi check-in işlemlerinizi ayrıca tamamlamanız gerekiyor. Acil çıkış sırası 27 TL, pencere kenarı 20 TL, koridor kenarı 20 TL ve standart koltuk seçimi 15 TL olarak ücretlendirilir.

AnadoluJet Bagaj Hakkı

Uçuşlarınızda kabin bagajı için ücret talep edilmemektedir. Kabin Bagajı (El Bagajı) Yolcunun kendi denetim ve sorumlulukları altında olan, yolcu kabininde ücretsiz taşınan, 55x40x23 cm ebatlarında ve 8 kg ağırlığında olan bagajlardır. Ayrıca AnadoluJet yolcularına uçağın kargo bölümünde taşınabilecek belli bir bagaj hakkı vermektedir. Geçerli ücretsiz bagaj hakkınız için biletinizin üzerindeki bilgileri kontrol ediniz.

AnadoluJet Uçak İçi İkram

Yolcularına daha ekonomik uçuş deneyimi sunan AnadoluJet, ücretsiz ikram servisiyle yolcularına daha mutlu bir uçuş deneyimi sunuyor. AnadoluJet uçuşlarında içecek olarak su, çay veya kahve; yiyecek olarak ise kek veya sandviç ücretsiz ikram ediliyor.

Değerlendirme
Genel Değerlendirme
3/5
Fiyat/Performans
3/5
Kalkış Saati
3/5
Hizmet Kalitesi
3/5
Yorumlar
AnadoluJet için Görüş Bildirmek İster Misiniz?
Yorumunuz
Puan Verin
Fiyat/Performans
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi
Adınız
AnadoluJet Künye
IATA Kodu: TK
Kuruluş Tarihi: 2008
Uçak Sayısı: 39 Uçak
Uçuş Noktaları: 68 Nokta
Popüler Hava Yolları

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

Üzgünüz, web tarayıcınız güncel teknolojileri desteklemiyor.

Sitemizin size sunduğu imkanlardan tam olarak faydalanabilmek için web tarayıcınızı en kısa zamanda güncelleyin ve web sitemizi yeniden görüntüleyin.