1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti
  3. Emirates Flight Ticket

Populer Emirates Uçuşları

Bangkok Paris 10 Kasım 20182323 TL

Lefkoşa Adana 14 Kasım 2018197 TL

New York Bangkok 22 Ekim 20182583 TL

Gaziantep Bodrum 06 Aralık 2018163 TL

Emirates Hakkında

1985 yılında kurulmuş, merkezi Dubai'de bulunan Birleşik Arap Emirlikleri havayolu firmasıdır. Emirates, haftada 3.400 civarında uçuş gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde 136 havalimanına uçuş gerçekleştiriyor. Yaklaşık 48.000 kişi Emirates ekibinde yer alıyor. 2012 -2013 yılları arasında 39 milyon kişi Emirates Hava Yolları ile uçuş yaptı. Avrupa'nın büyük ülkeleri başta olmak üzere 77 ülkeye uçuş gerçekleştiriyor.

Emirates Check-In İşlemleri

Emirates’e ait web sitesinden Online check-in yapabilirsiniz. Daha sonra biniş kartınızı basabilir ya da bir mobil biniş kartı alabilirsiniz. Uçuşunuzda Mil kazanmak için Emirates Skywards numaranızı eklemeyi unutmayın. Uçuşunuzun kalkış zamanından 48 saat ile 90 dakika öncesi arasında online check-in yapabilirsiniz. Kalkıştan en geç 90 dakika önce havaalanında olmanız gerekmektedir. Kalkıştan en geç 60 dakika önce güvenlikten geçmeniz gerekmektedir. Uçağa biniş kalkıştan 45 dakika önce başlamakta, kapılar da kalkıştan 20 dakika önce kapanmaktadır.

Emirates Koltuk Seçimi

Economy Class’ta uçuyorsanız, koltuğunuzu belirli bir ücret karşılığında önceden seçebilir ya da uçuşunuzdan 48 saat önce, online check-in açıldıktan sonra, ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Business Class ya da First Class uçuyorsanız, koltuğunuzu herhangi bir zamanda ücretsiz olarak seçebilirsiniz.

Emirates Bagaj Hakkı

Bagaj hakları seyahat ettiğiniz sınıfa, ücret türüne ve Emirates Skywards ve Qantas Sık Uçan Yolcu üyelik statülerine göre değişmektedir. Belirtilen diğer üye ek bagaj haklarının, biletinizde görüntülenmeyeceğini belirtmek isteriz.

Emirates Uçak İçi İkram

Emirates ile uçuşusun sırasında hiçbir ek ücret ödemeden uçak içi ikramlardan faydalanabilirsiniz. Çocuklar, kendilerine özel olan yemeklerin keyfini çıkarıp uçuş boyunca eğlenirken, size kalan sadece arkanıza yaslanıp dinlenmek.

Değerlendirme
Genel Değerlendirme
3/5
Fiyat/Performans
3/5
Kalkış Saati
3/5
Hizmet Kalitesi
3/5
Yorumlar
Emirates için Görüş Bildirmek İster Misiniz?
Yorumunuz
Puan Verin
Fiyat/Performans
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi
Adınız
Emirates Künye
IATA Kodu: EK
Kuruluş Tarihi: 1985
Uçak Sayısı: 136 Uçak
Uçuş Noktaları: 77 Nokta
Popüler Hava Yolları

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

Üzgünüz, web tarayıcınız güncel teknolojileri desteklemiyor.

Sitemizin size sunduğu imkanlardan tam olarak faydalanabilmek için web tarayıcınızı en kısa zamanda güncelleyin ve web sitemizi yeniden görüntüleyin.