1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti
  3. Lufthansa Flight Ticket

Populer Lufthansa Uçuşları

Bangkok Dubai 24 Ekim 20181781 TL

Kiev Bangkok 30 Ekim 20182660 TL

Paris Bangkok 05 Kasım 20182425 TL

Roma Bangkok 15 Kasım 20182037 TL

Lufthansa Hakkında

Deutsche Lufthansa AG kısaca Lufthansa, Almanya merkezli bir şirkettir ve dünyanın en büyük 2. havayolu firmasıdır. Ayrıca Avrupa'nın da en büyük havayolu firması olan Lufthansa 1954 yılında kurulmuştur. Ortakları ile birlikte dünya üzerinde yaklaşık 400'den fazla noktaya uçuş gerçekleştiriyor. 1997'den beri Star Alliance üyesi olan Lufthansa günde yaklaşık 1886 uçuş gerçekleştiriyor ve yaklaşık 41.000 çalışanı var. 82 ülkeye uçuş gerçekleştiren Lufthansa'nın yıllık ortalama yolcu sayısı ise 75 milyon. Swiss International Air Lines ve Austrian Airlines'ın da sahibi olan Lufthansa AG'nin ticari merkezi ise Almanya Köln'dedir. Türkiye'de Antalya, Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul, Trabzon ve son olarak Haziran 2014 itibari ile de Bodrum'a uçuşlar başlatan Lufthansa en çok tercih edilen yabancı havayolu firmaları arasında yer alıyor.

Lufthansa Check-In İşlemleri

Lufthansa ’ya ait web sitesinden de havalimanına gitmeden uçuşunuza 23 saat kala online check-in yapmanız mümkündür. Uçuşa 1 saat kala online check-in kanalları kapanmaktadır. Havalimanlarında kalkışa 3 saat kala başlayan check-in işlemleri, 30 dakika kala bitiriliyor.

Lufthansa Koltuk Seçimi

Tüm yolcular, online veya havalimanında check-in gerçekleştirirken veya gerçekleştirdikten sonra PNR kodları ile kendi sınıflarındaki diledikleri koltuğu seçebiliyorlar.

Lufthansa Bagaj Hakkı

Kabin boy bagaj başına maksimum boyut 158 cm'dir (yükseklik + genişlik + derinlik). Ekonomi sınıfında kabin bagajı için bir parça 8 kg sınırı, normal bagaj için 1 parça 23 kg sınırı bulunmaktadır.

Lufthansa Uçak İçi İkram

First Class, Business Class veya Premium Economy Class'ta uzun mesafe seyahat ediyorsanız, uçuştan önce hangi menülerin servis edildiğini Lufthansa’nın web sitesinden öğrenebilirsiniz. Uçuş numaranızı girdikten ve seyahat sınıfınızı seçtikten sonra menüyü okuyabilir ve seyahatinizdeki yemekleri dört gözle bekleyebilirsiniz.

Değerlendirme
Genel Değerlendirme
3/5
Fiyat/Performans
3/5
Kalkış Saati
3/5
Hizmet Kalitesi
3/5
Yorumlar
Lufthansa için Görüş Bildirmek İster Misiniz?
Yorumunuz
Puan Verin
Fiyat/Performans
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi
Adınız
Lufthansa Künye
IATA Kodu: LH
Kuruluş Tarihi: 1954
Uçak Sayısı: 357 Uçak
Uçuş Noktaları: 263+ Nokta
Popüler Hava Yolları

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

Üzgünüz, web tarayıcınız güncel teknolojileri desteklemiyor.

Sitemizin size sunduğu imkanlardan tam olarak faydalanabilmek için web tarayıcınızı en kısa zamanda güncelleyin ve web sitemizi yeniden görüntüleyin.