Onur Air Uçak Bileti

Türk Havacılık sektöründe ilklere imza atma misyonu ile 1992 yılında yola çıkan Onur Air, 2003 yılından bu yana uluslararası uçuşlarının yanı sıra tarifeli iç hat uçuşları da gerçekleştirmektedir.

Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya iç hatlarda ise 15 noktaya sefer düzenlemektedir.

Türkiye'de EN9110:2010 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip ilk ve tek havayolu firması olan Onur Air uçak bileti sorgulama, bilet fiyatı karşılaştırma, Onur Air kampanyalarından haberdar olmak ve satın almak için ucakbiletiniz.com’un kolay, güvenli sisteminden yararlanabilirsiniz.

Tarifesiz Uçuşlar

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gazipaşa, Gaziantep, İzmir, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon’a, Antalya Havalimanı’ndan ise Elazığ ve Erzincan Havalimanı olmak üzere toplam 17 noktaya sefer düzenlemektedir.

Yurt Dışı Uçuşlar

Onur Air, Lefkoşa ve Odessa olmak üzere toplam 2 noktaya karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Lefkoşa Havalimanından; İstanbul Atatürk Havalimanı'na ve Trabzon Havalimanı'na karşılıklı olarak seferleri bulunmakta.

Tarifesiz Uçuşlar

Tarifesiz Bodrum, Dalaman, Antalya, İzmir ve İstanbul’dan büyük bir çoğunluğu Avrupa’da olan 20 ülkeye ve 95 destinasyona sefer düzenliyor.

Onur Air Kampanyaları

Yurtiçi ve Yurtdışı uçak biletlerinde, yüksek sezonda ucuz uçak bileti arıyorsanız ucabiletiniz.com'da Onur Air kampanyalarını takip edin, ucuza uçuş keyfini yaşayın!