1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti
  3. Onur Air Flight Ticket

Populer Onur Air Uçuşları

Bangkok Roma 05 Kasım 20181965 TL

İstanbul Amsterdam 14 Kasım 2018504 TL

Amsterdam Bangkok 06 Kasım 20182838 TL

Paris Bangkok 05 Kasım 20182425 TL

Onur Air Hakkında

1992 yılından bu yana üstün hizmet kalitesini ön planda tutarak havacılık sektöründe güvenle hizmet veren Onur Air, 2003 yılından itibaren de uluslararası uçuşlarının yanına tarifeli iç hat uçuşları eklemiştir. Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. Onur Air; uçuş güvenliği, zamanında operasyon ve uygun fiyatlı uçuş politikasıyla yolcularına daima değer katarak sürekli büyümektedir.

Onur Air Check-In İşlemleri

Onur Air ’e ait web sitesinden de havalimanına gitmeden online check-in yapmanız mümkündür. Check-in sayfasında PNR numarası, isim ve soyadı ile giriş yaparak check-in yapabilirsiniz. Yolcular uçaktan 10 dakika önce biniş kapısında bulunmak zorundadır.

Onur Air Koltuk Seçimi

Biletinizde yer alan tüm parkurlar için koltuğunuzu uçuşunuza 2 saat kalana kadar 5 TL'den başlayan fiyatlarla rezerve edebilirsiniz. 15 TL/€ fark ile 1 adet sandviç + içecek, koltuk seçimi, ücretsiz online check-in ve ekstra bagaj hakkını biletinizle birlikte alma veya 30TL/€ fark ile geniş aralıklı koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı, iç hatlarda 1 adet sandviç + içecek / dış hatlarda sıcak yemek + içecek, ücretsiz online check-in ve esnek değişiklik hakkını birlikte alma imkânı da sağlanmaktadır.

Onur Air Bagaj Hakkı

Uçuşlarınızda kabin bagajı için ücret talep edilmemektedir. Kabin Bagajı (El Bagajı) Yolcunun kendi denetim ve sorumlulukları altında olan, yolcu kabininde ücretsiz taşınan, 55x40x23 cm ebatlarında ve 8 kg ağırlığında olan bagajlardır. Çocuklu yolcular için bu 10 kg ağırlığa kadar çıkmaktadır. Kişi başına azami 40 kg bagaj taşınabilir, Fazla bagaj ücreti ödenmesi yolcu tarafından kabul edilse dahi yolcunun tüm bagajı uçağa alınamayabilir.

Onur Air Uçak İçi İkram

Uçuş sırasındaki tüm ikramlar ücretlidir. Sıcak yemek, sıcak-soğuk alkolsüz ve alkollü içecekler, sandviçler, tatlı-tuzlu ve diğer atıştırmalıklar sunulmakta olup, uçuş esnasında Cafeteria Onair Menüsünden ya da internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. İkramlar, uçuş paketlerine de dahil olarak internet sitemizden satın alınabilmektedir. Paket dahilinde satın alınan hizmetlerden daha uyguna yararlanabilirsiniz. Yemek siparişinizi uçuş saatine 12 saat kalana kadar verebilirsiniz.

Değerlendirme
Genel Değerlendirme
3/5
Fiyat/Performans
3/5
Kalkış Saati
3/5
Hizmet Kalitesi
3/5
Yorumlar
Onur Air için Görüş Bildirmek İster Misiniz?
Yorumunuz
Puan Verin
Fiyat/Performans
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi
Adınız
Onur Air Künye
IATA Kodu: 8Q
Kuruluş Tarihi: 1993
Uçak Sayısı: 28 Uçak
Uçuş Noktaları: 92 Nokta
Popüler Hava Yolları

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

Üzgünüz, web tarayıcınız güncel teknolojileri desteklemiyor.

Sitemizin size sunduğu imkanlardan tam olarak faydalanabilmek için web tarayıcınızı en kısa zamanda güncelleyin ve web sitemizi yeniden görüntüleyin.