1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti
  3. Qatar Airways Flight Ticket

Populer Qatar Airways Uçuşları

Roma Bangkok 15 Kasım 20182037 TL

Amsterdam Bangkok 06 Kasım 20182838 TL

Bangkok Londra 05 Kasım 20182127 TL

Kiev Bangkok 30 Ekim 20182660 TL

Qatar Airways Hakkında

1997 yılında kurulan Qatar Airways, Skytrax tarafından 5 yıldızlı bir derecelendirme elde etmek için dünya çapında bir grup havayolundan biri haline gelen birçok ödül ve övgü kazanmıştır. 2011, 2012, 2015 ve en son olarak 2017'de Skytrax'ın Yılın Havayolu Havayolu Şirketi, Qatar Airways, seyahat eden halkın güvenini kazandı. En yeni nesil uçak filso ile her gün 150’den fazla destinasyona hizmetleri vardır. Merkezi Doha/Katar’da yer alan beş yıldızlı Hamad Uluslararası Havaalanındadır.

Qatar Airways Check-In İşlemleri

Qatar Airways uçuşları için online check-in işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri uçuşları haricinde 48 saat önce başlarken Amerika Birleşik Devletleri’ne gerçekleştirilecek seferlerde ise kalkıştan 24 saat önce online check-in yapılabiliyor. Uçağın hareket etmesine 90 dakika kala online check-in işlemleri durduruluyor. Check-in işlemlerini havalimanında gerçekleştirmek isteyen yolcular, kalkışın 3 saat öncesinden kalkışa 1 saat kalana kadar check-in işlemlerini yapabiliyorlar.

Qatar Airways Koltuk Seçimi

Web sitelerinden yapılacak olan online check-in esnasında koltuk numarası belirleme imkânı sunan Qatar Airways uçaklarında, özel bir koltuk tercih etmek isteyen yolcuların, önceden bildirmeleri ve gerekli ek ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Qatar Airways Bagaj Hakkı

Qatar Airways ile yapacağınız yolculuk esnasında bagajlarınız 32kg'ı (70lb) ve maksimum boyu 158cm'yi (62in) geçmemelidir. Bagaj ücretleri rota ve kabin sınıfına göre değişebilir; Lütfen biletinizde yazılı olan kesin bagaj düzenlemelerini kontrol edin.

Qatar Airways Uçak İçi İkram

Qatar Airways, farklı diyet gereksinimlerine hitap eden çok çeşitli özel yemekler sunmaktadır. Ek ücret karşılığında uçuşunuzda özel bir yemeğe ihtiyacınız varsa, lütfen rezervasyon sırasında hava yolu şirketine bildirin ya da tercihinizi yemek siparişi vermeden önce en az 24 saat önce yerel Qatar Airways ofisine başvurun. Qatar Airways tarafından sağlanan tüm yemekler helaldir.

Değerlendirme
Genel Değerlendirme
3/5
Fiyat/Performans
3/5
Kalkış Saati
3/5
Hizmet Kalitesi
3/5
Yorumlar
Qatar Airways için Görüş Bildirmek İster Misiniz?
Yorumunuz
Puan Verin
Fiyat/Performans
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi
Adınız
Qatar Airways Künye
IATA Kodu: QR
Kuruluş Tarihi: 1994
Uçak Sayısı: 220 Uçak
Uçuş Noktaları: 150 Nokta
Popüler Hava Yolları

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

Üzgünüz, web tarayıcınız güncel teknolojileri desteklemiyor.

Sitemizin size sunduğu imkanlardan tam olarak faydalanabilmek için web tarayıcınızı en kısa zamanda güncelleyin ve web sitemizi yeniden görüntüleyin.