Sun Express Uçak Bileti

1989 yılında iki büyük havayolu firması olan THY ve Lufthansa'nın iştirakı olarak Antalya'da kurulan Sun Express turizm vurgusunu ve odağını koruyarak Almanya başta olmak üzere, uzun süre Avrupa ile Antalya arasında turistik charter seferleri düzenledi.

Türkiye'nin turizm potansiyeline yatırım yapan Sun Express, 2001 yılında başlattığı Antalya-Frankfurt uçuşlarıyla, Türkiye’nin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu oldu.

SunExpress, İzmir'de açtığı ikinci merkezi ile İzmir'i, Anadolu'ya aktarmasız bağlayan ilk havayolu olma özelliğini de koruyor.

Yurt Dışı Uçuşlar

SunExpress’in Antalya’dan Amsterdam, Basel, Berlin, Bremen, Dortmund, Düsseldorf, Dresden, Erfurt, Frankfurt, Friedrichshafen, Graz, Hamburg, Hanover, Karlsruhe, Köln, Leipzig, Linz, Muenster, Münih, Nuremberg, Paderborn, Rostock-Laage, Saarbrücken, Salzburg, Stuttgart, Viyana, Weeze ve Zürih’e; İzmir’den Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Hanover, Köln, Münih, Nuremberg, Stuttgart , Viyana ve Zürih’e; İstanbul’dan ise Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Hanover, Köln ve Münih’e seferleri bulunuyor.

Yurt İçi Uçuşlar

SunExpress, Antalya’dan Adana, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Samsun, Trabzon ve Van; İstanbul Sabiha Gökçen’den ise Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van; İzmir’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a seferler düzenliyor. Ayrıca Adana’dan da Erzurum ve Trabzon’a karşılıklı uçuş gerçekleştiriliyor.

SunExpress Kampanya

Yurtiçi ve Yurtdışı uçak biletlerinde, yüksek sezonda ucuz uçak bileti arıyorsanız ucabiletiniz.com'da Sun Express kampanyalarını takip edin, ucuza uçuş keyfini yaşayın!