1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti
  3. SunExpress Flight Ticket

Populer SunExpress Uçuşları

Lefkoşa Adana 14 Kasım 2018197 TL

Roma Bangkok 15 Kasım 20182037 TL

Bangkok Lviv 15 Kasım 20182434 TL

Bangkok İstanbul 27 Ekim 20181919 TL

SunExpress Hakkında

SunExpress, her ikisi de dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında, 1989 yılında Antalya’da kuruldu. 70 uçaktan fazla filosuyla yurt içi ve yurt dışında 100’den fazla noktaya uçuyor. İkinci şirketi Sun Express Deutchland ise 2011’den bu yana Almanya merkezli olarak faaliyetlerine devam ediyor.

SunExpress Check-In İşlemleri

SunExpress yolcuları, check-in işlemlerini seyahatlerinden tam bir gün önce yapabilir ve biniş kartlarının çıktısını bazı havalimanlarında (Almanya’nın birçok havalimanı ve Zürih) bulunan kiosklardan alabilir. SunExpress online check-in hizmeti, 2017 yılı itibariyle sadece Türkiye çıkışlı uçuşlarda geçerli.

SunExpress Koltuk Seçimi

SunExpress uçuşunuzdan önce koltuk seçiminizi yapmak için online check-in hizmetinden veya havalimanında check-in sırasında uygun olan koltuklardan rastgele seçim ile faydalanmanız gerekir. Koltuk seçimi için dış hatlarda: 10 € kişi başı tek yön, iç hatlarda: 10 TL kişi başı tek yön ücret ödemeniz gerekmektedir. Lütfen koltuk rezervasyonunuzu online bilet alımı sırasında ya da kalkışınıza en geç 6 saat kalana kadar yapınız.

SunExpress Bagaj Hakkı

Ağırlığı en çok 6 kilograma kadar olan el bagajını herhangi bir ücret ödemeden yanınızda götürebilirsiniz. El bagajı için geçerli azami ağırlık aşıldığı takdirde, SunExpress fazla bagaj için ek ücret alma hakkına sahiptir. El bagajının ölçüleri 55cmX40cmX20 cm’yi aşmamalıdır. Yer kısıtlamaları ve güvenlik nedenleriyle sadece bir el bagajına izin verilmiştir. Özel bagajın taşınması ücrete tabidir.

SunExpress Hava Yolları Uçak İçi İkram

Uçuş sırasında uçak içinde yemek servis yapılmamaktadır. Yolculuğunuz sırasında atıştırmalıklar ve içecekler için ücret karşılığı hizmet alabilirsiniz.

Değerlendirme
Genel Değerlendirme
3/5
Fiyat/Performans
3/5
Kalkış Saati
3/5
Hizmet Kalitesi
3/5
Yorumlar
SunExpress için Görüş Bildirmek İster Misiniz?
Yorumunuz
Puan Verin
Fiyat/Performans
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi
Adınız
SunExpress Künye
IATA Kodu: XG
Kuruluş Tarihi: 1/10/1989
Uçak Sayısı: 70 Uçak
Uçuş Noktaları: 100+ Nokta
Popüler Hava Yolları

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

checklist

Üzgünüz, web tarayıcınız güncel teknolojileri desteklemiyor.

Sitemizin size sunduğu imkanlardan tam olarak faydalanabilmek için web tarayıcınızı en kısa zamanda güncelleyin ve web sitemizi yeniden görüntüleyin.